Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky

Technologie pokročily natolik, že je již možné provádět preventivní požární prohlídky u našich klientů vzdáleným přístupem, s využitím komunikátorů SKYPE (Microsoft), HANGOUTS (Google) nebo VIDEOHOVOR (Facebook). Na základě častých dotazů od našich klientů, využívajících smartphony nebo tablety, jsme pro Vás připravili možnost provádění virtuální prohlídky Vašich prostor za účelem provedení preventivní požární prohlídky a kontroly stavu zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Výhody:

  1. Možnost provedení prohlídky dle Vašich časových možností, například večer, ráno nebo o víkendu, což by díky dojezdovým časům bylo obtížně řešitelné prezenční formou.
  2. Snížení nákladů za cestovné.
  3. Možnost archivace prohlídek prostřednictvím “nahrávání plochy”, které pro Vás provedeme a zpřístupníme na cloudovém disku dle Vašeho výběru (Disk Google, Copy, iCloud, UbuntuOne, OpenDrive Drive, SkyDrive a další). Pěkný článek, který Vám může pomoci s výběrem toho nejlepšího úložiště pro Vás naleznete například na tomto odkazu.

Nevýhody:

  1. Nutnost splnění minimálních technických požadavků pro připojení viz. níže.

Minimální technické požadavky:

  1. Nainstalovaná aplikace SKYPE (iPhone,  iPadAndroid) nebo HANGOUTS (iPhone nebo iPad, Android) nebo Facebook Videohovory (iPhone nebo iPad, Android), popřípadě další, které využíváte a na které jste zvyklí (rádi se přizpůsobíme).
  2. Pokrytí připojením k internetu po celém areálu Vaší firmy. Nejlépe WiFi, popřípadě mobilní data s dostatečnou propustností v obou směrech pro Skype nebo Hangouts nebo Facebook Videohovory. Rychlost Vašeho připojení k internetu na všech místech, kde bude virtuální prohlídka probíhat můžete ověřit například zde.
  3. Headset nebo sluchátka tak, aby jste slyšeli naše pokyny i v hlučných prostorech.
  4. Ruční svítilna (baterka) pro osvícení temných zákoutí.

V případě jakýchkoli dotazů tu jsme pro Vás.